Kağıt kullanılan tüm reklam hizmetleriniz için sizin destekçiniz.
Müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir.

pricing page title image

Algıda seçicilik, müşteri memnuniyeti ve çarpıcı tasarımlar için ASKAR Bilişim yanınızda. Ekonomik fiyatlar güncel çözümler.

Fiyat Listesi :
ceo

Reklam Hizmetleri

 • Reklam bir firmanın can alıcı noktasıdır. Dünyanın en iyi ürününü üretin bunun reklamını yapamazsanız satamazsınız.

  Müşterinizin kolaylıkla algılayabileceği sizin ise sonuç odaklı olduğundan emin olduğunuz reklamlara ihtiyacınız vardır. Bu noktada tecrübelerimize dayanarak size en uygun reklam yolunu gösterip uygulama konusunda da sizlerin destekçisi oluyoruz.

 • %100 müşteri memnuniyeti sağlar.

  Hem sizin hem de sizden hizmet ya da bir ürün satın alacak olan müşterinin memnuniyeti için sizlerle birlikte %100 sonuç odaklı çalışarak size en uygun şekilde reklamasyonlarınız sağlıyoruz.

Bazı istatistikler

 • 160

  Kağıt Reklam

 • 178

  Müşteri

 • 89

  Diğer

 • 64

  İlçe

Reklam Hizmetlerinin Çeşitleri ve Tasarım Süreci Hakkında Bazı Bilgiler:

creative thinking
Kartvizit

Kartvizit bastırmaya karar verdiğinizde öncelikle logonuz varsa bunu mutlaka tasarımcıya vektörel (bilgisayar çizimi) olarak vermeniz gerekir.

creative thinking
Ajanda

Firmanızın bir anda kurumsallığa geçişini sağlayan ajanda sizin prestijinizi arttırır. Maliyeti uygundur. Etkili reklam yöntemidir.

creative thinking
İmsakiye

Bilindik üzere imsakiye dini açıdan çok önemli bir unsurdur. İmsakiye yaptırmak hem reklam olarak kullanıldığı gibi dini açıdan pek çok hayra sebep olur.

creative thinking
Takvim

Takvim en etkili reklam çeşitlerinden biridir. Bir yıl boyunca sizin reklamınızı yapacak olan takvim direk müşteriye ulaşmıştır. Mutlaka herkes gördüğü takvimin üzerini okur. Maliyeti yüksek olduğundan pek tercih edilmez.

creative thinking
Çanta

Çantada aynı takvim gibi uzun süreli reklam anlamına gelir genelde kurumsal firmaların kullandığı bu reklam yöntemi etkili olmakla birlikte firmanın kurumsal kimliğini ön plana çıkarır. Maliyeti nedeniyle çok tercih edilmez.

creative thinking
Davetiye ve Diğer Kağıt Reklamları

En değerli gününüzde, toplantı, seminer gibi aktiviteri çevrenize ya da tanımadığınız kişilere haber vermek için biçilmiş kaftandır. Diğer tüm kağıt reklamlarınız için bize danışabilirsiniz.